logo

دسته بندی محصولات

جستجو
دسته بندی
فیلتر محصولات
درباره ما

بسمه تعالی

شرکت ارم سبز یادآوران اولین فعالیت خود را در سال 1379 در زمینه فضای سبز و در قالب فروشگاه سرورضوان شیراز با مدیریت آقای حمید موذن آغاز نمود و با اخذ نمایندگی از شرکت سبزکوش نگین فروش چمن زن های گلف وگوت براد در استان فارس و استان های مجاور را به راه انداخت.

هدف بلند مدت ما در تاسیس فروشگاه، ایجاد مرکزی برای تهیه و توزیع ادوات و تجهیزات فضای سبز و باغبانی با پشتیبانی خدمات پس از فروش بوده است. با استفاده از توان علمی و تجربه موجود توانستیم دستگاه های وارداتی با کیفیت عالی متناسب با آب و هوای استان و استان های مجاور تهیه و تدارک و توزیع کنیم که در نتیجه آن صرفه جویی در هزینه های جاری پیمانکاران فضای سبز و باغداران و کشاورزان زحمتکش بوده است با استفاده از این تجارب بدست آمده و با هدف توسعه همه جانبه تصمیم گرفتیم که در سال 1393 شرکت ارم سبز یادآوران را تاسیس نماییم.

در حال حاضر شرکت ارم سبز نمایندگی بسیاری از شرکت های معتبر و صاحب برند در زمینه فضای سبز باغبانی و کشاورزی میباشد. همچینین عرضه محصولات  با بهره گیری از بیش 5000 نوع قطعه یدکی نشانگر موفقیت این شرکت در سال های فعالیتش میباشد.

اعتقاد ما این است که فروش پایان کار نبوده بلکه شروع یک تعهد بلند مدت میان ما و مشتری است. لذا به تمامی مشتریان این قول را می دهیم که هر دستگاهی که فروخته میشود دارای پشتوانه محکم خدمات پس از فروش میباشد.