تلفن :

07132226007
09177374237

 فکس :

07132229302

 ایمیل :

eramesabz.co@gmail.comقوانین و مقررات سایت

در قیمت گذاری کالاهای موجود در ارم سبز تمام تلاش بر این است تا قیمتها مطابق و یا کمتر از قیمت کالاهای مشابه در بازار باشد و به این ترتیب قیمت‌گذاری در ارم سبز بر پایه اصل مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‌های ارائه شده برای کالاها در ارم سبز قیمت‌های خرده فروشی بوده که غالباً بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌شوند. ولی سعی ما بر این است تا در حد امکان کالاها را با قیمتهای پایین تر از قیمت بازار در ارم سبز عرضه کنیم

 

ثبت سفارشات

امکان ثبت سفارش در ارم سبز در تمام روزهای هفته و به صورت شبانه روزی وجود دارد .کلیه سفارش‌های ثبت شده در ارم سبز به وسیله ارسال شناسه سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در نوبت پردازش قرار می‌گیرند. ارم سبز در بسته بندی، ارسال و تحویل کلیه سفارشات ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در ارم سبز به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای ارم سبز محفوظ است و یا مشتری می‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را خریداری کند.

کاربر می بایست هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مشخصات را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نماید. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش خریدار قابل پیگیری نخواهد بود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای ارم سبز محفوظ است. بعد از ثبت تمام سفارشات از طرف تیم پشتیبانی ارم سبز با مشتریان تماس حاصل شده و سفارش به تایید نهایی خریداران می رسد . بدیهی است در صورت عدم تایید و یا عدم موفقیت در تماس با مشتری سفارش کنسل خواهد شد .

ضمانت تعویض 7 روزه ارم سبز

جهت ارائه خدمات پس از فروش مطلوب ، ارم سبز با همکاری کلیه تامین‌ کنندگان خود ، این امکان را فراهم نموده تا کلیه کالاهای غیر بنزینی و غیر دیزلی تا 7 روز پس از دریافت، امکان تعویض داشته باشند .لازم به ذکر است که مشکلات اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش ارم سبز کنترل و بررسی می‌شود و در صورت تائید وجود مشکل، سفارش مشمول استفاده از خدمات فوق می‌شود. توجه داشته باشید که این سرویس، اشکال‌هایی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‌شود. آسیب‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل شامل استفاده از این سرویس نمی‌شود و باید از بیمه خدمات حمل و نقل استفاده شود.

برای استفاده از سرویس ضمانت تعویض 7 روزه ارم سبز، دقت فرمایید که کالا به خوبی بسته بندی شود، لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود. در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط ارم سبز دریافت نشود، امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می شود.

در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده یا مشکل دار به اتمام رسیده باشد ، و ارم سبز امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، مبلغ سفارش به حساب خریدار واریز خواهد شد 

همچنین مهلت تست دستگاه های بنزینی 3 روز پس از دریافت کالا توسط مشتری میباشد و پس از سه روز و اطمینان از سلامت دستگاه,دستگاه غیر قابل مرجوع میباشد و از آن پس دستگاه ها به عنوان دستگاه دسته دوم محسوب شده و شرایط خدمات پس از فروش برای آنها اعمال میگردد

همچنین تمامی دستگاه های با موتور چهار زمانه دارای یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش میباشند که گارانتی آنها فقط با نظر کارشناس فنی در مورد آن ها قابل ارائه میباشد.

 

مطابقت محتوای سایت با محصولات

صداقت ، مهمترین راز تداوم یک کسب و کار است . ما در ارم سبز این جمله را زندگی می کنیم . تمامی تصاویر و توضیحات ارائه شده برای تک تک کالاها دقیقا مطابق با ویژگیهای محصول بوده و واحد آماده سازی و پردازش محصولات تمام سعی خود را می کند تا هر محصول را دقیقا همانطور که هست در سایت منعکس کرده و از بزرگنمایی چه در تصاویر و چه در توضیحات ارائه شده خودداری کند . در عین حال ما سعی داریم تا با نمایش تصاویر حرفه ای ، زیبا و چشم نواز از محصولات ، فضایی شیک و دلنشین برای شما مهیا کنیم تا پروسه ی خرید به کاری لذت بخش و جذاب تبدیل شود .اگر محصول ارائه شده توسط ارم سبز دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.

 

 .

 2          7          535

کلیه حقوق و محتوای سایت متعلق به ارم سبز می باشد
طراحی و سئو : BestRah